Але знаєте, чим відрізняється бджола від мухи?

페이지 정보

profile_image
작성자 Bette
댓글 0건 조회 549회 작성일 23-06-10 01:52

본문


Розквіт України чекає тільки з 2020 року. У кращому разі Гаазький суд чекає хоча б кількох головних ініціаторів війни. На підконтрольних бойовикам телеканалах постійно розповідають про начебто скупчення українських військ, але, за словами місцевих жителів, за роки війни вони вже звикли до розмов про можливу ескалацію. Звісно, за місяці війни було різне - точно не зможу полічити, скільки разів стрибав у бліндаж, а вже за мить чув вибух поряд, скільки артилерійських чи вертолітних атак пережив, скільки разів почував себе настільки втомленим та виснаженим, що здавалось взагалі немає сил, аби рухатись далі… Бачимо, що тільки минулого тижня на Луганщині вони 8 разів 152-м калібром обстріляли і виключно мирне населення. При цьому обставини вимагатимуть від вас прийняття рішень і негайних дій. Мова про контроль за ухваленням рішень на міжнародній арені і недопущення будь-якої інтеграції України і Білорусі з Заходом. Об’єднання України та Білорусі? Що було б небажаним приєднання України до Євросоюзу чи НАТО. Що буде з коронавірусом - пандемія продовжиться чи COVID-19, нарешті, піде в минуле?


Однак, як і в усіх економіках країн світі, пандемія COVID-19 мала серйозний вплив, і ринок M&A різко скоротився до 190 мільйонів доларів США в 2020 році. «На тлі цього США залишаються незмінним партнером України. «На непідконтрольній території поки йде планова системна підготовка, планові заходи, організаційні заходи, де підрозділи змінюють одне одного, виходять на полігон, готуються. «Якщо темпи, які є зараз, збережуться, то дійсно до січня-лютого наступного року техніки буде достатньо для повномасштабної військової кампанії з наступом на нові території. Тут же розташоване село Манич, біля якого у 2018 році безпілотник ОБСЄ зафіксував в’їзд з боку Росії на територію України колони військової техніки. До січня-лютого техніки буде більш ніж достатньо для подібної операції», - вважає Руслан Левієв. Наприклад, народний депутат та голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев нагадує, що інфляція зараз - світовий тренд, і в деяких країнах, які не ведуть війну, вона вища, ніж в Україні. За словами економіста Андрія Блінова, зараз інфляція в Україні розганяється.


За даними нашої розвідки, люди з непідконтрольної території відмовляються служити, звільняються», - розповідає Олександр Павлюк. Якщо ви маєте зв’язки з країною-агресором, ви не маєте права працювати на території нашої країни. Він вважає, що повинен бути тією людиною, яка поверне ці території назад під контроль Москви. Вона вважає, що Путін страждає на онкологію, і жити йому залишилося недовго, хоча диктатор і закликав на допомогу цілу армію якихось шаманів та екстрасенсів. Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба озвучив пропозицію щодо лютневого «мирного саміту», а Путін заявив: «Ми готові вести переговори з усіма учасниками цього процесу про якісь прийнятні результати». Я думаю, Путін вважає, що цьому полягає його спадок. Якщо США, Велика Британія і інші союзники в Європі зможуть об’єднатися і будуть тверді у своїй рішучості, то, я думаю, є шанс отримати достатній дипломатичний і економічний тиск на Кремль, щоб попередити ескалацію бойових дій. Або він повинен вживати кроки, які не дозволять Заходу об’єднатися», - розповідає командуючий збройними силами США у Європі (2014-2017) Бен Ходжес.


Попри стрімкі зміни клімату, ukrainatoday.com.ua пожежі у Європі та на заході Америки, посуху у Китаї, смертоносні повені у Пакистані тощо, світ майже нічого не зробив, щоби зупинити це. Крім того, вона вважає, що Крим і Донбас обов’язково повернуться в Україну, проте це станеться не сьогодні. Крім того, завжди на квадратурі Сатурна і Урана в Російській Федерації відбуваються перевороти або смерть вождя. «Йти на підготовлені позиції Збройних сил України в Луганській і Донецькій областях - це для Російської Федерації буде дуже важко. Якщо на лівому березі, в інших регіонах таких сил немає, то на Донбасі вони є, і це може бути однією з головних, першочергових цілей Російської Федерації. Якщо у вас є іграшки таких кольорів - сміливо діставайте їх з шафи і прикрашайте хвойну красуню. Загалом, 2022-й рік за сукупністю астрологічних показників виглядає дещо обнадійливішим, ніж 2021-й. І хоча наслідки 2021-го доведеться розхльобувати ще не один місяць або навіть не один рік, але це вже буде бій із наслідками, а не період появи якихось нових проблем.

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

Total 831,657건 1 페이지
자유게시판 목록
번호 제목 글쓴이 조회 날짜
게시물이 없습니다.

검색